Listopad v ZŠS I.

Větrné počasí s padajícím listím vykouzlilo tu pravou podzimní atmosférui v naší třídě. Listopadové proměny počasí jsme pozorovali při pravidelných vycházkách do přírody, kde jsme si listy a ostatní přírodniny nasbírali k tvoření. Z vylisovaných listů jsme pak skládali panáčky a zvířátka. Naučili jsme se básničku o ježkovi a postavili mu domeček. Ježečka jsme vyrobili ze špejlí a brambor v rámci „Bramborového týdne“, kdy jsme brambory i ochutnávali v různých podobách. Také nás čekal projektový den „Finanční gramotnost“, kde jsme si zahráli na obchod a počítali s penězi.

Mgr. Pavla Bišková